Tu

JESTEŚMY

ul. Sobiczkowa 22-24, 34-511 Kościelisko

600 25 88 25

biuro.convallis@gmail.com; dorex33@gmail.com

szer. : 49°17'22'N , dług. : 19°54'59'E

Proponujemy Państwu dojazd do Kościeliska drogą: Rabka – Czarny Dunajec Kościelisko, omijającą częste „korki” w Poroninie. Szczegóły: na wiadukcie w Rabce w prawo, w kierunku na Czarny Dunajec i po 100 m (po: „Ustąp pierwszeństwa”) proszę skręcić w lewo. Następnie cały czas prosto, przez PieniążkowiceCzarny Dunajec (na światłach prosto) ChochołówWitów aż do Kościeliska. W Kościelisku proszę minąć po lewej stronie parking przy Dolinie Kościeliskiej, później małą stację benzynową BP, a następnie skręcić w lewo, w kierunku centrum Kościeliska. Przejechać Kościelisko i po ok 3,6 km skręcić w prawo w ul.Sobiczkową. Po stu metrach jesteście Państwo na miejscu.

W przypadku wybrania drogi przez Zakopane: na pierwszym rondzie w Zakopanem pierwszy zjazd w ul. Nowotarską; na drugim rondzie pierwszy zjazd; po 100 m na trzecim rondzie również pierwszy zjazd w kierunku na Kościelisko i hotel Kasprowy Mercure (w ul.Powstańców Śląskich). Proszę minąć po prawej stronie hotel Kasprowy i po ok.1 km skręcić w lewo (na przeciwko małych delikatesów) w ul.Sobiczkową. Po stu metrach jesteście Państwo na miejscu.

UWAGA: proszę mieć na uwadze, że w Kościelisku jest także ul. Sobiczkowa-Bór, która nie prowadzi do apartamentów CONVALLIS !!!

Poza tym:
centrum Zakopanego – ok.2500 m (50 min spacerem),

Sanktuarim Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach: 500m,

Baseny termalne w Chochołowie (otwarte w 06.2016 roku): 13 km

wyciąg Szymoszkowa: ok.650 m,

Giewont – na wyciągnięcie… oka!