KINO „GIEWONT” - ul.Kościuszki 4

tel. 182015304;
www.kinogiewont.z-ne.pl

KINO „SOKÓŁ”Digital 3D - ul.Orkana 2

tel. 182014040;
www.kinosokol.z-ne.pl

ORANGE

kino letnie – Plac Niepodległości

AQUAPARK BASENY ZAKOPANE – Zespół kąpielisk termalnych

Basen geotermalny zewnętrzny, a wewnątrz basen rekreacyjny i rekreacyjno-pływacki, dzika rzeka, lodowa grota, słoneczna łąka, brodzik dziecięcy, 2 zjeżdżalnie rurowe i 3 inne zjeżdżalnie: 2 półokrągłe i zjeżdżalnia-ślizgawka, jacuzzi, kompleks saun, hudromasaże, pokój relaksacyjny do delikatnego opalania, solaria, kręgielnia.
Czynne: 9.00-22.00;
tel.182025815, 182001122;
kręgielnia: 182025818;
www.aquapark.zakopane.pl

KĄPIELISKO TERMALNE „POLANA SZYMOSZKOWA”

Otwarte kąpielisko na Polanie Szymoszkowej (w sąsiedztwie kolei linowej i hotelu Mercure Kasprowy) wypełnione pochodzącą z odwiertu geotermalnego „Szymoszkowa GTI”o temp.30 stopni C. Czynne od godz.9.00;
www.szymoszkowa.com.pl

TERMY PODHALAŃSKIE „SZAFLARY”

Zespół całorocznych basenów termalnych znajdujących się w Szaflarach, 2 km od Zakopanego. Do dyspozycji gości przeznaczone są: basen wewnętrzny ze zjeżdżalnią rodzinną, baseny z urządzeniami do hydromasażu (bicze wodne, ławki do masażu wodnego, leżanki i ławki do masazu powietrznego), zewnętrzny „wypływowy” i rekreacyjny (nad częścią basenu rozciągnięta jest siatka do wspinaczki), brodzik dla dzieci z fontanną BUBU. W głównej hali basenowej znajduje się łaźnia parowa oraz wanna „Whirpool”. Kompleks położony w odległości 300 m od trasy nr 47 Kraków-Zakopane.
Czynne: 8.00-22.00;
tel.721 100 800;
www.termypodhalanskie.pl

CHOCHOŁOWSKIE TERMY

Zespół basenów termalnych usytuowanych w Chochołowie, 8 km od Kościeliska to 32 baseny i beczki wypełnione wodą termalną o właściwościach leczniczych i terapeutycznych, rwąca rzeka, wodospad, gejzery, ściany wodne, jacuzzi, największe na Podhalu saunarium, strefa SPA oraz Centrum Sportu z siłownią oraz strefą fitness. Do dyspozycji są również bary, restauracja regionalna, kawiarnia i sklep.

www.chocholowskietermy.pl

PARK LINOWY „ADVENTURE” Park Przygody Gubałówka

Atrakcje dla dzieci i młodzieży, super oferty dla grup; lokalizacja na Gubałówce, 150 m od stacji Szymoszkowa;
tel.501 570 570

JAZDA KONNA Stajnia „Konsul”

Zakopane-Dolina Kościeliska: nauka jazdy z instruktorem na ujeżdżalni piaskowej, wyjazdy w teren, rajdy długodystansowe. Czynne; cały rok 9.00-20.00;
tel.603 579 476,
www.stajniakonsul.pl

ODWRÓCONY DOMEK pod Giewontem – na poprawienie humoru

Zakopane, Al.3-go Maja
Domek znajduje się w centrum miasta, jest ogrodzony a przy wejściu znajduje się budka – kasa.
Domek składa się z parteru i piętra. Po wejściu, szczególnie schodami na piętro błędnik zaczyna szaleć. Domek jest pochylony, co dodatkowo utrudnia utrzymanie równowagi. Na piętrze znajdują się dwa pomieszczenia: pokój i toaleta. Sprzęty we wszystkich pomieszczeniach są przymocowane do podłogi, która w tym momencie jest sufitem.

PLACE ZABAW

pod skocznią „Wielka Krokiew”
na Gubałówce (letnia zjeżdżalnia saneczkowa)
pod Gubałówką – wesołe miasteczko

W przypadku małych dzieci polecamy stronę: www.zakopanedladzieci.pl, gdzie oferta została zróżnicowana w zależności od wieku i pory roku.